+ 389 71 809 669
+ 389 71 809 669

By

user
Вилата Занза се наоѓа на само 15 метри од плажата и на 400 метри од центарот. Во понудата има студија за 2 лица опремени со мини кујна. Секое студио има свој тоалет и можност за користење на клима со доплата по желба. Собите се со бочен поглед на море. Вилата има безжичен интернет.
Read More
Вила Македонија е сместена на околу 40 метри од плажата и главниот плоштад на Порос во првата уличка. Се состои од двокреветни и трокреветни студија, и четворокреветни апартмани. Сите соби имаат кујна со прибор за соодветниот број на лица и тераса. Вилата се наоѓа на околу 270 метри или 3 минути од најблискиот базен, кој...
Read More
Вилите Парк се комплекс од 15 еднокатни удобни вили категоризирани со 3 *. Тие се на околу 5 минути пешачење од плажата. Ние нудиме двокреветни соби и студија, трокреветни студија и апартмани со четири кревети. Сите сместувачки единици, покрај климатизација и фрижидер, имаат тераса или балкон со градинарска гарнитура. Студијата и апартманите се опремени со...
Read More
Вилата се наоѓа на идеална локација во Лаганас, на само 50 метри од плажа и на 2 минути пешачење до главната улица и сите случувања. Во близина на вилата се наоѓа маркет, како и барови на плажа. Вилата е поделена во два блока кои имаат посебни влезови. Содржи 1/2, 1/3 студија и 1/4, 1/5, 1/6...
Read More
Вила Ламбрини – Закинтос: Вилата се наоѓа во Лаганас, на централната улица, во близина на клубовите. Плажата е оддалечена околу 5 минути пешачење. Студијата имаат кујнски дел со решо, фрижидер, како и тераса. Некои од студијата имаат можност за изнајмување на клима уред.
Read More
Вилата е сместена на 400 метри од центарот. На располагање се четворокреветни и петокреветни апартмани. Покрај вилата има голем супермаркет. Сите соби се климатизирани, имаат мини кујна, фрижидер, ТВ, балкон или тераса. За разлика од останатите дестинации, во Калитеа нема доплата за користење на клима, односно истата е вклучена во цената на аранжманот.
Read More
Вилата се наоѓа на 300 метри од центарот. На располагање се трокреветни и двокреветни студија. Секоја соба има тераса, ТВ, мини кујна и wifi. Користењето на клима уредот е вклучен во цената, односно не се доплаќа.
Read More
9 ноќевања/ 10 дена Кавос (Крф) е едно од најатрактивните места за забава и летување во Грција, најпозната party метропола на брегот на јонското море. Скриена оаза на диви и луди забави на самиот јужен дел од островот. Дискотеките клубовите и баровите прават ова место да живее 24 часа. Централниот дел на Кавос е главната...
Read More
7 ноќевања/ 8 дена Будва се наоѓа во центарот на Будванската ривиера и е една од најпознатите туристички градови и антички градови на Јадранот. Ова е идеално место за млади и добар провод. Во близина има голем број на преубави плажи, а самиот “стар град” е преполн со интересни кафулиња и едно од омилените места...
Read More
6 ноќевања/ 7 дена Калитеа Калитеа (Халкидики) – е дестинација на која Puzzle ги започна своите летувања. На 80 километри од Солун, на источната страна на полуостровот Касандра, на долгите песочни плажи, опкружени со борова шума, лежи една од најголемите тајни на Халкидики, Калитеа. Тука може да ги видите најголемите и најлуксузните хотели на северниот дел...
Read More
1 2