+ 389 71 809 669
+ 389 71 809 669

7 ноќевања/ 8 дена

Будва се наоѓа во центарот на Будванската ривиера и е една од најпознатите туристички градови и антички градови на Јадранот. Ова е идеално место за млади и добар провод. Во близина има голем број на преубави плажи, а самиот “стар град” е преполн со интересни кафулиња и едно од омилените места на младите. Како и на сите дестинации, како агенција за млади организираме посети на плажи, дневни забави, посета на ноќни клубови, крстарења и уште многу интересни излети кои ќе ви го направат одморот во Будва возбудлив.

*Кликнете на сместувањето за повеќе информации

АКЦИЈА!!! ПОПУСТ 20 ЕВРА ПО ЛИЦЕ ЗА СИТЕ РЕЗЕРВАЦИИ ДО 14.06!!!

Сместување Тип на соба 10.07 – 17.07 17.07 – 24.07 24.07 – 31.07 31.07 – 07.08 07.08 – 14.08
Complex Vili Park 1/4
1/3
1/2
распродадено
175
распродадено
179€
185
189
179€
185€
189€
179€
185€
189€
179€
185€
189€

 

Цената на аранжманот вклучува:

 • 7 ноќевања во Vila Park,
 • Превоз на релација според програмата (Скопје – Будва – Скопје)
 • Пратител на групата за време на аранжманот
 • Организациони и други трошоци на агенцијата.

Цената на аранжманот не вклучува:

 • Меѓународно патно и здравствено осигурување
 • Факултативни излети на дестинацијата
 • Индивидуални трошоци на патникот
 • Туристичка такса во Црна Гора е 1€ по лице на ден

НАПОМЕНА:

 • Цените од табелата се однесуваат на пакет аранжман (сместување со вклучен превоз) за тргнување од Скопје.
 • За превоз во сопствена режија, наведените цени од табелата се намалуваат во зависност од дестинацијата.
 • Аранжманот се резервира со уплата од најмалку 2000ден а остатокот од аранжманот се доплаќа во целост најдоцна до 15 дена пред тргнувањето.
 • Уплатите се вршат во денарска противвредност 1евро=62 денари.

Leave a Reply