Адреса: ул. Митрополит Теодосиј Гологанов бр.49
Телефон: + 389 71 809 669
Адреса: ул. Митрополит Теодосиј Гологанов бр.49
Телефон: + 389 71 809 669

Блог

HEADFUCKER

Коктелот кој содржи 9 вида на алкохол и кој можеш да го пробаш само на Кавос!   Најјакиот коктел кој можете да го пробате само на овој остров Доколку се одлучите вашето летување да го поминете на Кавос – дефинитивно најлудата дестинација за млади и престолнината на забавата и проводот  не смеете а да не...
Read More

Villa Zanza

Вилата Занза се наоѓа на само 15 метри од плажата и на 400 метри од центарот. Во понудата има студија за 2 лица опремени со мини кујна. Секое студио има свој тоалет и можност за користење на клима со доплата по желба. Собите се со бочен поглед на море. Вилата има безжичен интернет.
Read More

Vila Makedonia

Вила Македонија е сместена на околу 40 метри од плажата и главниот плоштад на Порос во првата уличка. Се состои од двокреветни и трокреветни студија, и четворокреветни апартмани. Сите соби имаат кујна со прибор за соодветниот број на лица и тераса. Вилата се наоѓа на околу 270 метри или 3 минути од најблискиот базен, кој...
Read More

Complex Vili Park

Вилите Парк се комплекс од 15 еднокатни удобни вили категоризирани со 3 *. Тие се на околу 5 минути пешачење од плажата. Ние нудиме двокреветни соби и студија, трокреветни студија и апартмани со четири кревети. Сите сместувачки единици, покрај климатизација и фрижидер, имаат тераса или балкон со градинарска гарнитура. Студијата и апартманите се опремени со...
Read More

Vila Korali

Вилата се наоѓа на идеална локација во Лаганас, на само 50 метри од плажа и на 2 минути пешачење до главната улица и сите случувања. Во близина на вилата се наоѓа маркет, како и барови на плажа. Вилата е поделена во два блока кои имаат посебни влезови. Содржи 1/2, 1/3 студија и 1/4, 1/5, 1/6...
Read More

Lambrini Studios

Вила Ламбрини – Закинтос: Вилата се наоѓа во Лаганас, на централната улица, во близина на клубовите. Плажата е оддалечена околу 5 минути пешачење. Студијата имаат кујнски дел со решо, фрижидер, како и тераса. Некои од студијата имаат можност за изнајмување на клима уред.
Read More

Villa Anna Bill

Вилата е сместена на 400 метри од центарот. На располагање се четворокреветни и петокреветни апартмани. Покрај вилата има голем супермаркет. Сите соби се климатизирани, имаат мини кујна, фрижидер, ТВ, балкон или тераса. За разлика од останатите дестинации, во Калитеа нема доплата за користење на клима, односно истата е вклучена во цената на аранжманот.
Read More

Villa Mavroudis

Вилата се наоѓа на 300 метри од центарот. На располагање се трокреветни и двокреветни студија. Секоја соба има тераса, ТВ, мини кујна и wifi. Користењето на клима уредот е вклучен во цената, односно не се доплаќа.
Read More

Кaвос

9 ноќевања/ 10 дена Кавос (Крф) е едно од најатрактивните места за забава и летување во Грција, најпозната party метропола на брегот на јонското море. Скриена оаза на диви и луди забави на самиот јужен дел од островот. Дискотеките клубовите и баровите прават ова место да живее 24 часа. Централниот дел на Кавос е главната...
Read More