Адреса: ул. Митрополит Теодосиј Гологанов бр.49
Телефон: + 389 71 809 669
Адреса: ул. Митрополит Теодосиј Гологанов бр.49
Телефон: + 389 71 809 669

АКТУЕЛНO | Лето за млади 2021

Кaвос

9 ноќевања/ 10 дена Кавос (Крф) е едно од најатрактивните места за забава и...
Повеќе

Будва

7 ноќевања/ 8 дена Будва се наоѓа во центарот на Будванската ривиера и е...
Повеќе

Калитеа

6 ноќевања/ 7 дена Калитеа Калитеа (Халкидики) – е дестинација на која Puzzle ги започна...
Повеќе

Закинтос

9 ноќевања/ 10 дена Лаганас (Закинтос) омилено место на младите во Европа за летен...
Повеќе

#THROWBACKSUMMER

СТАНИ ДЕЛ ОД PUZZLE ТИМОТ

Доколку си млад, позитивен, амбициозен, познаваш многу луѓе, сакаш да патуваш и секогаш си жеден за добра забава, ТИ СИ ЧОВЕКОТ што го бараме и што ќе пополни едно од многуте делчиња од големата слагалка.
 

Искористи ги твоите лидерски способности, патувај бесплатно и заработи одличен џепарац!
 

Пополни апликација и можеби ти ќе бидеш следниот промотер, водич, стафер, аниматор, party стартер, фотограф или Dj на некое од нашите патувања.
Адреса: ул. Митрополит Теодосиј Гологанов бр.49
Телефон: + 389 71 809 669
Puzzle Group Macedonia